Portal ogłoszeniowy wózki widłowe - ogłoszenia kupna, sprzedaży, wynajmu, usług, kursów, szkoleń. Najlepszy serwis wózków widłowych w Polsce.

Wózki widłowe - Wózki paletowe - Kursy i usługi - Podesty ruchome - Odzież robocza - Części i akcesoria

Zakup dobrych, używanych wózków widłowych – to może się udać!

Wózki widłowe 13 listopada, 2018

Brak funduszy na zakup nowych wózków widłowych wcale nie oznacza, że trzeba rezygnować z pojazdów transportowych, tak niezbędnych m.in. w każdej firmie produkcyjnej. Zakup całej nowej floty za jednym razem dla wielu przedsiębiorców jest zwyczajnie nieosiągalny, zawsze jednak mogą zdecydować się na używane wózki widłowe. Kiedy jest to dobry pomysł i jak kupować wózki używane, aby być zadowolonym z transakcji?

Ceniona marka to podstawa

Często mówi się, iż markowe produkty bywają przeceniane, a pod względem jakości tak naprawdę wcale nie przewyższają tańszych zamienników. Niewątpliwie w przypadku takich maszyn jak wózki widłowe stwierdzenie to nie ma zastosowania. Wózki widłowe Linde czy Still wypadają w testach o wiele lepiej niż produkty z asortymentu mniej renomowanych producentów. Oczywiście ceny wózków tych marek również są wyższe, jednak nabywając pojazdy używane, klient może liczyć na zniżkę rzędu nawet kilkudziesięciu procent.

Wydaje się, że w przypadku wózków używanych wybór pojazdu od renomowanego producenta jest nawet istotniejszy niż przy zakupie nowego sprzętu. Rzecz w tym, iż im lepszy wózek, tym dłuższa jego żywotność. Innymi słowy, używane wózki widłowe tanich, niezbyt cenionych producentów mogą nie nadawać się już do użytku, podczas gdy wózki widłowe Linde sprawnie posłużą jeszcze przez wiele lat.

Stan techniczny wózków widłowych

Oczywiście nawet najlepszy wózek widłowy Still z czasem ulega zużyciu, może także zostać uszkodzony. Dlatego też marka to nie wszystko, czym powinien kierować się klient. Należy również ocenić rzeczywisty stan techniczny używanego pojazdu. Dobrym rozwiązaniem jest konsultacja z bezstronnym fachowcem, który oceni sprawność pojazdu. Niemniej jednak firmy zajmujące się sprzedażą używanych wózków widłowych zwykle oceniają zużycie wózka, uzależniając od tego jego cenę. Jeżeli dana firma jest powszechnie znana i cieszy się nieposzlakowaną opinią, wydaje się, że można jej w tej kwestii zaufać.

Używane wózki widłowe Poznań – renoma sprzedawcy

Zaufanie do sprzedawcy pozwala zrezygnować z konsultacji z fachowcem i dokonać szybkiego, korzystnego zakupu. Stąd też nie warto korzystać z usług pierwszej znalezionej w internecie firmy.  Używane wózki widłowe w Poznaniu, a także w innych miejscowościach na terenie Wielkopolski i nie tylko, oferuje firma UTB Polska. Przedsiębiorstwo to już od wielu lat jest dobrze znane w branży. Klient ma do wyboru pojazdy różnych producentów, w tym wózki widłowe Linde i Still. Może on również liczyć na wsparcie serwisowe, które jest niezbędne dla utrzymania pojazdu w pełnej sprawności.

Źródło: UTB Polska– Używane wózki widłowe

Brak tagów

  

Kategorie bloga